با سلام خدمت همراهان عزیز

در این قسمت فقط و فقط یک پیشنهاد به شما میکنم

سایت گوگل را باز کنید و این عبارت را جستجو کنید : آموزش کسب و کارهای اینترنتی

بلافاصله با صفحات اغواکننده ی بسیار زیادی مواجه خواهید شد که شما را ترغیب به بازدید از سایتهای خاصی می کنند . پس آموزش از طریق اینترنت چیز جدیدو تعجب برانگیزی نیست

وقتی وارد این سایتها می شویم در صفحات اولشان ، آنها با روشهای مختلف سعی در ایجاد انگیزه در شما و ترغیب به ثبت نام در دوره های آموزشی رایگان و یا دانلود رایگان آموزشها می نمایند . تا اینجای کار مشکلی نیست .

از طرف سایت ایمیلهایی به آدرس شما ارسال می شود.

ترغیب به دانلود فایلها و ویدئوهای ارسالی آنها خواهید شد .فایلهایی که قطع به یقین تماما ، به طور کلی و سربسته مطالبی درمورد نحوه ی کسب و کارهای اینترنتی ، آنهم فقط و فقط به جهت ترغیب هرچه بیشتر شما برای ادامه ی کار در مراحل بعدی ارائه می کنند .

پس از آنکه با روشهای روانشناسانه و کارشناسی شده مغز شما آمادگی لازم برای شروع کار را پیدا کرد به مرحله ی اصلی خواهید رسید (که بعضی از سایتها در قسمتی از سربرگ خود ، یک تب با عنوان دوره های آموزشی یا محصولات دارند ) . دوره ها هر کدام درباره ی موضوع خاصی میباشد که همگی آنها قابل تامل هستند .

شاید بگویید تا اینجای کار مشکلی نیست . بله دقیقا . تا اینجای کار هیچ مشکلی نیست . مشکل اصلی از اینجا به بعد است : برای ثبت نام در هرکدام از دوره های آموزشی مبالغی بین 200.000 تا بعضا 1.500.000 هزار تومن به چشم می خورد . ( یعنی مثلا اگر کسی بخواهد در 10 موضوع مختلف آموزش ببیند و مبلغ هر دوره متوسط 300.000 تومن باشد این شخص باید بیش از 3.000.000 تومن پرداخت کند )

بماند اینکه علاوه بر درآمدزایی از طریق اینگونه آموزشها ، روشهای مختلف دیگری (که ما قصد آموزش آنها را در اینجا داریم) را به موازات آنها انجام داده و طبعا از همین بازدید و کلیک و دانلود و . توسط شما پولهای بیشتری به جیب خواهند زد .

گو اینکه مطمئنا آنچه را که من در اینجا قصد آموزش آن را دارم (مثل آموزش یک نرم افزار خاص برای طراحی و تولید برنامه های اندرویدی و.) به هیچ عنوان در هیچکدام از این آموزشها گنجانده نشده است .

هدف من رساندن جامعه ی کارگری و قشر ضعیف جامعه به درآمد و ثروت و به تبع آن رشد و بالندگی کشور عزیزمان ایران می باشد که با رسیدن به این هدف (یعنی بالابردن سطح درآمد و فرهنگ جامعه ) من و خانواده ام در محیطی بهتر به زندگی ادامه دهیم . پس نباید توقع داشت که این قشر عزیز بخواهند یا بتوانند برای دانلود یک فایل یا فیلم چند دقیقه ای اینگونه مبالغ گزاف را پرداخت کنند گو اینکه این کار و درآمد حاصله از آن از نظر من نه شرعی است و نه اخلاقی .

قول من به همه شما

حقیقتا بسیاری از برنامه ها و فایلهای آموزشی (صوتی و تصویری) بصورت 100درصد رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت و بنده بعنوان یک معلم ، اخلاقا متعهد میشوم هر کدام از دانشپذیران در هرکجای کسب و کارش نیاز به کمک و همفکری داشت ، در قسمت سوال و جوابها به آنها پاسخ داده و تا اولین درآمد توسط ایشان همراه و همگامش خواهم بود

قضاوت را به عقل با کفایت شما واگذار می کنم

موفق باشید

مدرسه آنلاین   ,، ,ی ,آموزش ,کار ,آموزشی ,    ,اینجای کار ,کسب و ,مشکلی نیست ,های آموزشیمنبع

معلم آنلاین

معرفی نرم افزار معلم آنلاین

سایت ها و سیستمهای آموزشی مشابه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

حماسی،انقلابی،رهبری عمان سامانی | بوستون ترازوی ارزان هر چی که بخوای تفریحی jaydenbgt4457 netz پرسش مهر 98 - 99 هر چی که بخوای Delaram معرفی کالا فروشگاهی